• RoffB Polska wyłączny dystrybutor
  • Maszyny do serwisowania nart i snowboardów

O nas

O marce RoffB

Firma RoffB powstała w 1965 roku i jest obecnie liczącym się w branży producentem maszyn do serwisowania nart i snowboardów. Podążając za rozwojem technologii stworzyła bogatą gamę nowoczesnych maszyn na miarę dzisiejszych czasów. Ich główne atuty to prostota obsługi oraz najwyższej jakości materiały i podzespoły zastosowane w procesie produkcji.

Centrum Testowe

Wszystkich zainteresowanych zakupem maszyn i urządzeń do serwisowania nart i snowboardów firmy RoffB zapraszamy do centrum testowego, które mieści się w siedzibie naszej firmy w Gliwicach. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny by umówić termin spotkania.

O marce RoffB Polska

Marka RoffB Polska należy do firmy KS Sport-Service – wyłącznego dystrybutora na rynek polski wysokiej jakości profesjonalnych maszyn do serwisowania nart i snowboardów. Oprócz najwyższej jakości produktów RoffB, zapewniamy remonty i przeglądy techniczne maszyn serwisowych oraz szkolenia serwisowe z zakresu technik serwisowania nart i snowboardów.

Firma KS SPORT-SERVICE powstała w latach 80-tych i od początku swego istnienia związana była z branżą sportową. Obecnie jesteśmy autoryzowanym importerem najwyższej jakości sprzętu sportowego wielu renomowanych producentów (Roffb, Star Ski Wax, KT Technic, SSM, Seac Sub). Nasi klienci to hurtownie, sklepy sportowe, lodowiska, kluby sportowe, serwisy narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego zlokalizowane na terenie całego kraju.

KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego przedstawiciela firmy ROFFB na polskim rynku. Jeśli już prowadzisz lub zamierzasz właśnie otworzyć serwis narciarski oraz snowboardowy to dobrze trafiłeś.
KS Sport-Service RoffB to producent najwyższej jakości maszyn i urządzeń do serwisowania nart oraz snowboardów. Znajdziesz tu wiele modeli maszyn przeznaczonych do wyrównywania ślizgów, tuningu krawędzi i smarowania.
KS Sport-Service Używając najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń firmy RoffB zapewniasz swoim Klientom najwyższy standard oferowanych usług serwisowych.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy RoffB Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową RoffB Polska. Przyjazny interface i łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną oraz stanowi ...
Wszystkie aktualności
2016 © Roffb Polska – wyłączny dystrybutor maszyn do serwisowania nart i snowboardów – Gliwice, Katowice, Śląsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www