• RoffB Polska wyłączny dystrybutor
  • Maszyny do serwisowania nart i snowboardów

Szkolenia serwisowe z zakresu technik serwisowania nart i snowboardów

Szkolenia serwisowe z zakresu technik serwisowania nart i snowboardów

Oferujemy szkolenia serwisowe z zakresu technik serwisowania nart i snowboardów.

Zakres szkolenia serwisowego BASIC obejmuje techniki ręcznego przygotowania ślizgów oraz krawędzi nart i snowboardów.

Zakres szkolenia serwisowego PROFESSIONAL obejmuje techniki ręcznego i maszynowego przygotowania ślizgów oraz krawędzi nart i snowboardów.

Dzięki naszemu trzydziestoletniemu doświadczeniu, częstym szkoleniom zagranicznym i ścisłej współpracy z wiodącymi producentami z branży, posiadamy szeroką i zawsze aktualną wiedzę w zakresie technik serwisowania nart i snowboardów.

Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy w nowocześnie wyposażonym serwisie narciarskim i snowboardowym w Gliwicach przy ul. Dolnej Wsi 47.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na nartach i snowboardzie na indywidualne szkolenia serwisowe.

Szkolenia serwisowe z zakresu technik serwisowania nart i snowboardów

KS Sport-Service Witamy na stronie wyłącznego przedstawiciela firmy ROFFB na polskim rynku. Jeśli już prowadzisz lub zamierzasz właśnie otworzyć serwis narciarski oraz snowboardowy to dobrze trafiłeś.
KS Sport-Service RoffB to producent najwyższej jakości maszyn i urządzeń do serwisowania nart oraz snowboardów. Znajdziesz tu wiele modeli maszyn przeznaczonych do wyrównywania ślizgów, tuningu krawędzi i smarowania.
KS Sport-Service Używając najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń firmy RoffB zapewniasz swoim Klientom najwyższy standard oferowanych usług serwisowych.

Aktualności:

Nowoczesny serwis internetowy RoffB Polska
13-10-2016Z olbrzymią przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową RoffB Polska. Przyjazny interface i łatwość obsługi strony internetowej uwzględnia naszą nową strategię marketingowo-komunikacyjną oraz stanowi ...
Wszystkie aktualności
2016 © Roffb Polska – wyłączny dystrybutor maszyn do serwisowania nart i snowboardów – Gliwice, Katowice, Śląsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agencja Interaktywna ITOWN - profesjonalne strony www